MEGAKONCERTY SRDCEM TALENTŮ

19.02.2017 22:08

Srdečně vás zveme na některý ze tří benefičních megakoncertů „SRDCEM TALENTŮ pro Lukáše“ , které proběhnou ve třech, po sobě jdoucích sobotách 18.3. v Ostravě, 25.3. v Praze a 1.4. v Brně.

Osm z deseti finalistů loňského ročníku soutěže TALENT COUNTRY RÁDIA pro Vás připravilo program vždy od 14:00 do 22:00 hodin. Každý z vystupujících zahraje nejméně půlhodinový blok svých písní, tedy mnohem víc, než jste mohli slyšet vloni na vlnách Country Rádia. 
Hvězdným hostem bude legendární kapela ZELENÁČI.
Výtěžek všech tří koncertů, jakož i sbírka, která na nich proběhne, budou věnovány Lukášovi z Prostějova, kterému se před deseti lety dramaticky změnil život. Jeden osudový okamžik. Od té doby je bolest jeho věrnou družkou a spolu s maminkou museli najít takové kvantum vůle, odvahy a víry, o jakém mnozí z nás nemají ponětí. Dnes je Lukášovi sedmnáct a ještě jej čeká dlouhá a bolestivá cesta. NEVZDAL TO A PROTO MU CHCEME POMOCI.
Nenechte si megakoncert SRDCEM TALENTŮ ujít. Kromě zážitku z poslechu prima muziky můžete pomoci někomu, kdo poznal zblízka opravdový průser a vytrvale bojuje s osudem. Lukášův příběh natočila Česká televize Ostrava do časosběrného dokumentu
 
V Ostravě, Praze, či Brně na viděnou se těší (nejen) kapela MAROD.